Kablosuz Endüstriyel Kablosuz Barkod Okuyucu Honeywell 3820i

OT/VT sektöründeki en gelişmiş okuyucu teknolojilerini üreten Honeywell’in yenilikçi ürünleri ile BOER Bilişim’in distribütörlüğünü yaptığı en büyük isimlerden biridir. Honeywell 3820i rahat kullanımı ve güvenilir okuma performansı ile veri toplamaya yönelik ihtiyaçları en iyi şekilde karşılar.

3820i’nin 1D imager okuyucusu tüm 1D barkodları okuyabilir ve saniyede 270 tarama yapabilecek kadar hızlı bir okuma performansı vardır, ayrıca barkodları 16.5 cm ile 208 cm arası tüm mesafelerden okuyabilir. Adaptus Imaging Technology 5.0 sayesinde yıpranmış ve kalitesiz basılmış barkodları bile rahatlıkla okuyabilir. Barkodların okunduğuna dair iyi bir geri bildirim sağlamak adına görsel ve sesli uyarıya sahiptir. 3820i Bluetooth teknolojisine sahiptir ve bu sayede kablosuz kullanılabilir merkezinden 10 metre mesafeye kadar haberleşme sağlayabilir. Geniş haberleşme menzili 2 metrelik barkod okuma özelliği ile birleştiğinde geniş çalışma alanların büyük bir kullanım rahatlığını kullanıcılarına sunar. Kablosuz aktarılan verilerin güvenliği FIPS 140-2 Sertifikası ile onaylanmıştır. 3820i uzun bir pil ömrüne sahiptir tam dolu şarj ile elli bin okuma yapabilir. 3820i bağlantı konusunda da esnekliklere sahiptir; USB, RS-232, Keyboard Wedge, IBM 46xx ve wand bağlantı arayüzlerini destekler. 3820i endüstriyel bir barkod okuyucu olduğu olduğu için çok dayanıklı bir yapıya sahiptir, 2metre yükseklikten defalarca yere düşse dahi sorunsuz çalışmayı sürdürebilir. IP seviyesi 54 olduğu için su ve toz geçirmez ve de -10°C ile +50°C arası tüm sıcaklıklarda çalışabilir.

Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı

İş yerlerinin gözdesi olan her an her yerde lazım olabilecek barkod yazıcı sistemleri sayesinde işler daha kolay bir hale gelmekte ve düzenli bir şekilde yürüyebilmektedir. B-FV4T barkod yazıcı sistemi kolay taşınabilirliği her yere uyumu ve şıklığı ile dikkate değer bir cihazdır.

Gelişen ve değişen dünyayı takip eden TOSHİBA, günümüz koşullarına uyum sağlayabilen barkod yazıcı cihazı olan B-FV4T’yi geliştirmiştir. Hiçbir zorluğu bulunmayan her alana kolaylıkla uyum sağlayabilecek ergonomik ve kompakt bir şekilde tasarlanmıştır.

Beş çeşit kare koduna sahip olan B-FV4T barkod yazıcı cihazı, PDF 417 kodu sayesinde görsel özellikli makineler tarafından barkodların okunmasını sağlamış ve bu kod ile yapılan barkodlar sayesinde iki boyutlu ve tek boyutlu barkodları iç içe bir araya getirebilme şansını vermiştir. Eski barkod yazıcı makinelerinden çıkan barkodlarda sadece rakamlar bulunmaktaydı fakat teknolojinin gelişmesi ile birlikte B-FV4T barkod yazıcısının da ortaya koyduğu gibi barkodlarda harfler ve çeşitli sembollerde kullanılmaya başlamıştır. Bunun yanında diğer kodlar sayesinde de günümüz teknolojisine uyum sağlayabilmiştir.

toshiba bfv4t barkod yaziciB-FV4T barkod yazıcı cihazı kaliteli malzemelerden oluşan barkodları müşterilerine sunmaktır. 4 girişi bulunmaktadır fakat farklılık katan yönü USB girişinin olmasıdır her barkod yazıcı sisteminde bulunmayan bu özelliği sayesinde bilgileri daha kolay ve hızlı bir şekilde aktarmakta ve sunuma hazırlayabilmektedir. Barkodlardaki mürekkeplerin akmasını ve zarar görmesini engellemek amacıyla ribon mürekkep koruyucu kapasitesi yükseltilmiş bir şekilde sunuma hazırlanmıştır.

203 dpi- 300 dpi çözünürlüğü sayesinde daha kaliteli ve kullanışlı barkodların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Barkodlar Toshiba B-FV4T cihazı sayesinde önemsiz kağıt parçaları olmaktan çıkmış ve önem kazanmıştır. Özellikle sağlık kuruluşlarında çokça karşılaştığımız barkodlar üzerindeki bilgiler dolayısıyla önem arz etmektedir. İşte tüm bunlar için Toshiba B-FV4T adlı barkod yazıcı cihazı hizmet vermektedir. Uygun fiyat karşılığında fazla verim alınabilen, kullanımı kolay her ortama uyum sağlayabilecek bir tasarımdır.

Yeni nesil bir barkod yazıcı sistemi olması dolasıyla özgün olan yanları vardır, piyasadaki tüm barkod yazıcı dillerine uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir performansı yüksek bir barkod yazıcısıdır.

Toshiba B-Ev4T Barkod Yazıcı

toshiba-ev4t-barkod-yaziciPerakende sektörünün en büyük sıkıntılarından birisi de barkod yazmaktır. Hızlı, hızlı olduğu kadar da kompakt makineleri bulmak zordur. Zira perakende sektöründe kimi zaman başka depolarda da yazdırma gerekliliği duyulur. Dolayısıyla hem hızlı, hem de portatif bir makine bu sektör için zaruri bir ihtiyaçtır.

İşte böyle bir makine olan Toshiba B-EV4 bu işlemler için idealdir. Toshiba kalitesini sonuna kadar hissedeceğiniz bu makine, hem masa üstü bir makine olup hem de portatif özellikler gösterir. Harici rulo ünitesi sayesinde kesintisiz bir şekilde daha uzun süreli baskılar yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra sahip olduğu aparat ile kablolarını veya diğer uzuvlarını saklayabilen makine anında portatif bir hale dönüşebilmektedir.

 

Motorola LI4278 El Terminali Tavsiye

Motorola LI4278 performansı ve 1D barkodlarını başarılı bir şekilde okumasıyla dikkat çeken bir barkod okuyucudur. Özellikle stok sayım, perakende, depo giriş ve çıkışı gibi 1D barkodların yoğun olarak kullanıldığı işletmelerde tercih edilmektedir. Barkod okuyucu hassas barkod çözümleme teknolojisine sahiptir. Yakın ya da uzak mesafe ayrımı yapmadan barkodların doğru biçimde okunmasını sağladığı için kullanıcılar tarafından oldukça yüksek bir oranla kullanılmaktadır. 34 mm ile 102 mm arasındaki uzaklıklardan yüksek bir performansla okuma yapabilmektedir. Yüksek performansı ile saniyede 547 okuma yapabilmektedir. Bu hızlı okuma esnasındaki hata payını düşürmek amacıyla hareket hassasiyetine önem verilmiştir. Barkod okuyucunun hareket hassasiyeti 25 IPS’dir. Okuma bildirimleri LED ışıklandırmanın yanı sıra ses ve titreşim ile de yapılabilmektedir.

Motorola Symbol LI4278Motorola Symbol LI4278 barkod okuyucu 0°C ile +50°C sıcaklıkları arasında yüksek performans ile çalışabiliyor olmasından dolayı kullanıcıların tercihi olmaktadır. Sağlam yapısı ile dikkat çeken barkod okuyucu dışarıdan gelecek toz ve benzeri diğer zararlı partiküllere karşı iç yüzeylerini korumaktadır. Barkod okuyucu 1,5 metre yükseklikten düşmeye karşı dayanaklı olarak dizayn edilmiştir.

Motorola Symbol LI4278 barkod okuyucu birden fazla bağlantı tipine imkan vermektedir. Bu özelliği ile farklı talepleri karşılayabilmektedir. Barkod okuyucu yapısında bulunan Bluetooth modülü ile kablosuz bağlantı kurulabilmektedir. Kablosuz bağlantı yanında USB ve seri bağlantı portlarıyla da bağlantı kurulabilmektedir. Barkod okuyucu mavi ve beyaz olarak iki renkte üretilmiştir. Ağırlığı 224 gram olan barkod okuyucu 98 mm x 176 mm x 70 mm boyutlarındadır.