Motorola LI4278 El Terminali Tavsiye

Motorola LI4278 performansı ve 1D barkodlarını başarılı bir şekilde okumasıyla dikkat çeken bir barkod okuyucudur. Özellikle stok sayım, perakende, depo giriş ve çıkışı gibi 1D barkodların yoğun olarak kullanıldığı işletmelerde tercih edilmektedir. Barkod okuyucu hassas barkod çözümleme teknolojisine sahiptir. Yakın ya da uzak mesafe ayrımı yapmadan barkodların doğru biçimde okunmasını sağladığı için kullanıcılar tarafından oldukça yüksek bir oranla kullanılmaktadır. 34 mm ile 102 mm arasındaki uzaklıklardan yüksek bir performansla okuma yapabilmektedir. Yüksek performansı ile saniyede 547 okuma yapabilmektedir. Bu hızlı okuma esnasındaki hata payını düşürmek amacıyla hareket hassasiyetine önem verilmiştir. Barkod okuyucunun hareket hassasiyeti 25 IPS’dir. Okuma bildirimleri LED ışıklandırmanın yanı sıra ses ve titreşim ile de yapılabilmektedir.

Motorola Symbol LI4278Motorola Symbol LI4278 barkod okuyucu 0°C ile +50°C sıcaklıkları arasında yüksek performans ile çalışabiliyor olmasından dolayı kullanıcıların tercihi olmaktadır. Sağlam yapısı ile dikkat çeken barkod okuyucu dışarıdan gelecek toz ve benzeri diğer zararlı partiküllere karşı iç yüzeylerini korumaktadır. Barkod okuyucu 1,5 metre yükseklikten düşmeye karşı dayanaklı olarak dizayn edilmiştir.

Motorola Symbol LI4278 barkod okuyucu birden fazla bağlantı tipine imkan vermektedir. Bu özelliği ile farklı talepleri karşılayabilmektedir. Barkod okuyucu yapısında bulunan Bluetooth modülü ile kablosuz bağlantı kurulabilmektedir. Kablosuz bağlantı yanında USB ve seri bağlantı portlarıyla da bağlantı kurulabilmektedir. Barkod okuyucu mavi ve beyaz olarak iki renkte üretilmiştir. Ağırlığı 224 gram olan barkod okuyucu 98 mm x 176 mm x 70 mm boyutlarındadır.