Toshiba B-FV4T Barkod Yazıcı

İş yerlerinin gözdesi olan her an her yerde lazım olabilecek barkod yazıcı sistemleri sayesinde işler daha kolay bir hale gelmekte ve düzenli bir şekilde yürüyebilmektedir. B-FV4T barkod yazıcı sistemi kolay taşınabilirliği her yere uyumu ve şıklığı ile dikkate değer bir cihazdır.

Gelişen ve değişen dünyayı takip eden TOSHİBA, günümüz koşullarına uyum sağlayabilen barkod yazıcı cihazı olan B-FV4T’yi geliştirmiştir. Hiçbir zorluğu bulunmayan her alana kolaylıkla uyum sağlayabilecek ergonomik ve kompakt bir şekilde tasarlanmıştır.

Beş çeşit kare koduna sahip olan B-FV4T barkod yazıcı cihazı, PDF 417 kodu sayesinde görsel özellikli makineler tarafından barkodların okunmasını sağlamış ve bu kod ile yapılan barkodlar sayesinde iki boyutlu ve tek boyutlu barkodları iç içe bir araya getirebilme şansını vermiştir. Eski barkod yazıcı makinelerinden çıkan barkodlarda sadece rakamlar bulunmaktaydı fakat teknolojinin gelişmesi ile birlikte B-FV4T barkod yazıcısının da ortaya koyduğu gibi barkodlarda harfler ve çeşitli sembollerde kullanılmaya başlamıştır. Bunun yanında diğer kodlar sayesinde de günümüz teknolojisine uyum sağlayabilmiştir.

toshiba bfv4t barkod yaziciB-FV4T barkod yazıcı cihazı kaliteli malzemelerden oluşan barkodları müşterilerine sunmaktır. 4 girişi bulunmaktadır fakat farklılık katan yönü USB girişinin olmasıdır her barkod yazıcı sisteminde bulunmayan bu özelliği sayesinde bilgileri daha kolay ve hızlı bir şekilde aktarmakta ve sunuma hazırlayabilmektedir. Barkodlardaki mürekkeplerin akmasını ve zarar görmesini engellemek amacıyla ribon mürekkep koruyucu kapasitesi yükseltilmiş bir şekilde sunuma hazırlanmıştır.

203 dpi- 300 dpi çözünürlüğü sayesinde daha kaliteli ve kullanışlı barkodların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Barkodlar Toshiba B-FV4T cihazı sayesinde önemsiz kağıt parçaları olmaktan çıkmış ve önem kazanmıştır. Özellikle sağlık kuruluşlarında çokça karşılaştığımız barkodlar üzerindeki bilgiler dolayısıyla önem arz etmektedir. İşte tüm bunlar için Toshiba B-FV4T adlı barkod yazıcı cihazı hizmet vermektedir. Uygun fiyat karşılığında fazla verim alınabilen, kullanımı kolay her ortama uyum sağlayabilecek bir tasarımdır.

Yeni nesil bir barkod yazıcı sistemi olması dolasıyla özgün olan yanları vardır, piyasadaki tüm barkod yazıcı dillerine uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir performansı yüksek bir barkod yazıcısıdır.